Maledivy - First Minute - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 3751

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Maledivy - First Minute - levně

Nejlevnější Maledivy - First Minute - levně

Nejlevnější dovolenou Maledivy - First Minute - levně ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Embudu Village Resort. Svou rekreaci v období od 28.8. do 2.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 29 790 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. Embudu Village Resort je situován v letovisku Kaafu Atol. Doprava do letoviska v lokalitě Kaafu Atol je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Maledivách.

Luxusní Maledivy - First Minute - levně

Maledivy - First Minute - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Maledivách? Zkuste přepychový luxusní 4.5hvězdičkový Hotel Sun Island Resort & Spa v letovisku Atol Ari. V období od 1.9. do 8.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 35 990 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 92 % podle 280 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 33 % z původní ceny 53 716 Kč. Do lokality Atol Ari, kde se ubytování Hotel Sun Island Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Maledivách.

Maledivy - First Minute - levně - nejlepší recenze

Maledivy - First Minute - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Hotel Safari Island Resort & Spa. Recenze je udělená na základě 6 hodnotících uživatelů. V termínu od 24.7. do 31.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 39 490 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 33 % z původní ceny 58 940 Kč. Do lokality Atol Ari, kde se ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Maledivách s nejlepší recenzí v oblasti Atol Ari.

Jaké jsou možnosti dovolené na Maledivách?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Maledivách můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutemaledivy.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Maledivách můžete vyzkoušet například také web Dovolená Maledivy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Thajsko, pobyty Turecko 2021 nebo například zájezdy Vietnam 2021 či Last Minute Albánie.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Maledivy - First Minute - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutemaledivy.cz - porovnání cen zájezdů na Maledivy. Web Lastminutemaledivy.cz využívá cookies.