Maledivy - First Minute - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 3751

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Luxusní Maledivy - First Minute - luxusní dovolená

Maledivy - First Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Maledivách? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Hurawalhi Island Resort v letovisku Lhaviyani Atol. V období od 30.7. do 11.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 131 990 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 33 % z původní ceny 197 000 Kč. Do lokality Lhaviyani Atol, kde se ubytování Hotel Hurawalhi Island Resort nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Maledivách.

Nejlevnější Maledivy - First Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější Maledivy - First Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Maledivy - First Minute - luxusní dovolená ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Hotel Cocoon Maldives. Svou rekreaci v období od 25.9. do 30.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 50 090 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 34 % z původní ceny 75 894 Kč. Hotel Cocoon Maldives je situován v letovisku Lhaviyani Atol. Doprava do letoviska Lhaviyani Atol je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Maledivách s průměrnou recenzí 90 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Maledivy - First Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Maledivy - First Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Lily Beach Spa Resort & Spa. Recenze je udělená na základě 13 hodnotících uživatelů. V termínu od 30.7. do 8.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 114 762 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Atol Ari, kde se ubytování Lily Beach Spa Resort & Spa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Maledivách s nejlepší recenzí v oblasti Atol Ari.

Jaké jsou možnosti dovolené na Maledivách?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Maledivách můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutemaledivy.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Maledivách můžete vyzkoušet například také web Dovolená Maledivy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená USA, pobyty Zanzibar 2021 nebo například zájezdy Bali 2021 či Last Minute Černá Hora.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Maledivy - First Minute - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutemaledivy.cz - porovnání cen zájezdů na Maledivy. Web Lastminutemaledivy.cz využívá cookies.