Maledivy - First Minute - od Invia

Zobrazeno 1-10 z celkem 3726

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Maledivy - First Minute - od Invia

Nejlevnější Maledivy - First Minute - od Invia

Nejlevnější dovolenou Maledivy - First Minute - od Invia ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Angaga Island Resort & Spa. Svou rekreaci v období od 10.7. do 16.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 38 190 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 34 % z původní ceny 57 864 Kč. Hotel Angaga Island Resort & Spa je situován v letovisku Atol Ari. Doprava do letoviska Atol Ari je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Maledivách s průměrnou recenzí 94 % dle 7 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Maledivy - First Minute - od Invia

Maledivy - First Minute - od Invia - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Maledivách? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Hurawalhi Island Resort v letovisku Lhaviyani Atol. V období od 7.7. do 20.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 182 490 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 33 % z původní ceny 272 373 Kč. Do lokality Lhaviyani Atol, kde se ubytování Hotel Hurawalhi Island Resort nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené na Maledivách.

Maledivy - First Minute - od Invia - nejlepší recenze

Maledivy - First Minute - od Invia - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Lily Beach Spa Resort & Spa. Recenze je udělená na základě 13 hodnotících uživatelů. V termínu od 7.7. do 16.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 111 335 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 3 % z původní ceny 114 778 Kč. Do lokality Atol Ari, kde se ubytování Lily Beach Spa Resort & Spa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou letní dovolenou na Maledivách s nejlepší recenzí v oblasti Atol Ari.

Jaké jsou možnosti dovolené na Maledivách?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Maledivách můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutemaledivy.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Maledivách můžete vyzkoušet například také web Dovolená Maledivy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Zanzibar, pobyty Bali 2021 nebo například zájezdy Černá Hora 2021 či Last Minute Dominikánská republika.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Maledivy - First Minute - od Invia můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutemaledivy.cz - porovnání cen zájezdů na Maledivy. Web Lastminutemaledivy.cz využívá cookies.