Maledivy - First Minute - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 3751

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Maledivy - First Minute - recenze - nejlepší recenze

Maledivy - First Minute - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Lily Beach Spa Resort & Spa. Recenze je udělená na základě 13 hodnotících uživatelů. V termínu od 30.7. do 8.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 114 762 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Atol Ari, kde se ubytování Lily Beach Spa Resort & Spa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Maledivách s nejlepší recenzí v oblasti Atol Ari.

Nejlevnější Maledivy - First Minute - recenze

Nejlevnější Maledivy - First Minute - recenze

Nejlevnější dovolenou Maledivy - First Minute - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v ubytování Thulhagiri Island Resort & Spa. Svou rekreaci v období od 11.10. do 20.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 54 518 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 15 % z původní ceny 64 139 Kč. Thulhagiri Island Resort & Spa je situován v letovisku Severní Atol Male. Doprava do letoviska v lokalitě Severní Atol Male je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute na Maledivách s průměrnou recenzí 98 % dle 6 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Maledivy - First Minute - recenze

Maledivy - First Minute - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Maledivách? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Lily Beach Spa Resort & Spa v letovisku Atol Ari. V období od 6.8. do 18.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 148 941 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 98 % podle 13 recenzujících cestovatelů. Do lokality Atol Ari, kde se ubytování Lily Beach Spa Resort & Spa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Maledivách.

Jaké jsou možnosti dovolené na Maledivách?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Maledivách můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutemaledivy.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Maledivách můžete vyzkoušet například také web Dovolená Maledivy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Thajsko, pobyty Turecko 2021 nebo například zájezdy Vietnam 2021 či Last Minute Albánie.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Maledivy - First Minute - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutemaledivy.cz - porovnání cen zájezdů na Maledivy. Web Lastminutemaledivy.cz využívá cookies.