Maledivy - First Minute - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 3751

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Maledivy - First Minute - slevy

Nejlevnější Maledivy - First Minute - slevy

Nejlevnější dovolenou Maledivy - First Minute - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Bandos Island Resort And Spa. Svou rekreaci v období od 8.8. do 28.8.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 54 580 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 43 % z původní ceny 95 754 Kč. Bandos Island Resort And Spa je situován v letovisku Severní Atol Male. Doprava do letoviska Severní Atol Male je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Maledivách s průměrnou recenzí 92 % dle 9 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Maledivy - First Minute - slevy

Maledivy - First Minute - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Maledivách? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Cocoa Island By Como v letovisku Jižní Atol Male. V období od 27.9. do 6.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 116 900 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 52 % z původní ceny 243 542 Kč. Do lokality Jižní Atol Male, kde se ubytování Cocoa Island By Como nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Maledivách.

Maledivy - First Minute - slevy - nejlepší recenze

Maledivy - First Minute - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Bandos Island Resort And Spa. Recenze je udělená na základě 9 hodnotících uživatelů. V termínu od 8.8. do 28.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 54 580 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 43 % z původní ceny 95 754 Kč. Do lokality Severní Atol Male, kde se ubytování Bandos Island Resort And Spa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Maledivách s nejlepší recenzí v oblasti Severní Atol Male.

Jaké jsou možnosti dovolené na Maledivách?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Maledivách můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutemaledivy.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Maledivách můžete vyzkoušet například také web Dovolená Maledivy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Kapverdské ostrovy, pobyty Kypr 2021 nebo například zájezdy Madeira 2021 či Last Minute Malta.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Maledivy - First Minute - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutemaledivy.cz - porovnání cen zájezdů na Maledivy. Web Lastminutemaledivy.cz využívá cookies.