Maledivy - hotely

Zobrazeno 1-10 z celkem 1136

Nejlevnější Maledivy - hotely

Nejlevnější Maledivy - hotely

Nejlevnější dovolenou Maledivy - hotely pořídíte v 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Sun Island Resort & Spa. Svou rekreaci v období od 11.12. do 17.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 41 690 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 21 % z původní ceny 52 772 Kč. Hotel Sun Island Resort & Spa je situován v letovisku Atol Ari. Doprava do letoviska Atol Ari je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Super Last Minute na Maledivách s průměrnou recenzí 92 % dle 279 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Maledivy - hotely

Maledivy - hotely - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Maledivách? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Adaaran Prestige Vadoo v letovisku Jižní Atol Male. V období od 10.2. do 17.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 126 590 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 5 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 160 241 Kč. Do lokality Jižní Atol Male, kde se ubytování Hotel Adaaran Prestige Vadoo nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute na Maledivách.

Maledivy - hotely - nejlepší recenze

Maledivy - hotely - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 6 hodnotících uživatelů 4.5hvězdičkový Hotel Safari Island Resort & Spa. V termínu od 6.12. do 16.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 65 790 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 24 % z původní ceny 86 566 Kč. Do lokality Atol Ari, kde se ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute na Maledivách s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Maledivách?


Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Maledivách. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Maledivách bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Maledivách. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Maledivy, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Maledivy - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Maledivách můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Maledivách můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Lastminutemaledivy.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Maledivách můžete vyzkoušet například také web Dovolená Maledivy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Maledivy, Maroko nebo například Německo či Polsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Maledivy - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminutemaledivy.cz - porovnání cen zájezdů na Maledivy. Web Lastminutemaledivy.cz využívá cookies.