Maledivy letecky z Bratislavy

Zobrazeno 1-10 z celkem 21

Nejlevnější Maledivy letecky z Bratislavy

Nejlevnější Maledivy letecky z Bratislavy

Nejlevnější dovolenou Maledivy letecky z Bratislavy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Fun Island. Svou rekreaci v období od 28.4. do 7.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 39 982 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Fun Island je situován v letovisku Jižní Atol Male. Doprava do letoviska Jižní Atol Male je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava. Využijte nejlevnější First Minute na Maledivách s průměrnou recenzí 90 % dle 55 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Maledivy letecky z Bratislavy

Maledivy letecky z Bratislavy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Maledivách? Zkuste přepychový luxusní 4.5hvězdičkový Kuredu Island Resort v letovisku Lhaviyani Atol. V období od 20.8. do 1.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 127 080 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 115 recenzujících cestovatelů. Do lokality Lhaviyani Atol, kde se ubytování Kuredu Island Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Maledivách.

Maledivy letecky z Bratislavy - nejlepší recenze

Maledivy letecky z Bratislavy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 115 hodnotících uživatelů 4.5hvězdičkový Kuredu Island Resort. V termínu od 14.4. do 23.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 99 080 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Lhaviyani Atol, kde se ubytování Kuredu Island Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Maledivách s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Maledivách?


Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace letecky z Bratislavy na Maledivách podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou All Inclusive, plná penze případně polopenze. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou na Maledivách vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete na Maledivy vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování na Maledivách sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Maledivách. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Maledivách bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování letecky z Bratislavy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Maledivách. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Maledivy, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Maledivy letecky z Bratislavy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Maledivách můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Maledivách můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Lastminutemaledivy.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Maledivách můžete vyzkoušet například také web Last Minute Maledivy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Maroko, Německo nebo například Polsko či Rakousko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Maledivy letecky z Bratislavy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminutemaledivy.cz - porovnání cen zájezdů na Maledivy. Web Lastminutemaledivy.cz využívá cookies.