Maledivy - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 4523

Nejlevnější Maledivy - First Minute

Nejlevnější Maledivy - First Minute

Nejlevnější dovolenou Maledivy - First Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Fihalhohi Island Resort. Svou rekreaci v období od 5.2. do 14.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 31 000 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Fihalhohi Island Resort je situován v letovisku Jižní Atol Male. Doprava do letoviska Jižní Atol Male je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute na Maledivách s průměrnou recenzí 86 % dle 9 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Maledivy - First Minute

Maledivy - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Maledivách? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Adaaran Prestige Vadoo v letovisku Jižní Atol Male. V období od 17.2. do 23.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 68 590 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 5 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 22 % z původní ceny 87 936 Kč. Do lokality Jižní Atol Male, kde se ubytování Hotel Adaaran Prestige Vadoo nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute na Maledivách.

Maledivy - First Minute - nejlepší recenze

Maledivy - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 13 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Lily Beach Resort. V termínu od 3.2. do 14.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 124 645 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 2 % z původní ceny 127 189 Kč. Do lokality Atol Ari, kde se ubytování Lily Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou na Maledivách s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Maledivách?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Maledivách. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Maledivy, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Maledivy - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Maledivách můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Maledivách můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Lastminutemaledivy.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Maledivách můžete vyzkoušet například také web Dovolená Maledivy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Maďarsko, Maledivy nebo například Maroko či Německo.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Maledivy - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminutemaledivy.cz - porovnání cen zájezdů na Maledivy. Web Lastminutemaledivy.cz využívá cookies.