Maledivy - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 4131

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Maledivy - First Minute

Nejlevnější Maledivy - First Minute

Nejlevnější dovolenou Maledivy - First Minute ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Sun Island Resort & Spa. Svou rekreaci v období od 25.6. do 30.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 32 990 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 34 % z původní ceny 49 985 Kč. Hotel Sun Island Resort & Spa je situován v letovisku Atol Ari. Doprava do letoviska Atol Ari je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Maledivách s průměrnou recenzí 92 % dle 280 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Maledivy - First Minute

Maledivy - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Maledivách? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Adaaran Prestige Vadoo v letovisku Jižní Atol Male. V období od 21.6. do 4.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 144 390 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 5 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 33 % z původní ceny 215 507 Kč. Do lokality Jižní Atol Male, kde se ubytování Hotel Adaaran Prestige Vadoo nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené na Maledivách.

Maledivy - First Minute - nejlepší recenze

Maledivy - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Sandies Bathala. Recenze je udělená na základě 3 hodnotících uživatelů. V termínu od 22.6. do 4.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 66 370 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 19 % z původní ceny 81 938 Kč. Do lokality Atol Ari, kde se ubytování Sandies Bathala nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Maledivách s nejlepší recenzí v oblasti Atol Ari.

Jaké jsou možnosti dovolené na Maledivách?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Maledivách. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Maledivy, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Maledivy - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Maledivách můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt na Maledivách můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminutemaledivy.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Maledivách můžete vyzkoušet například také web Dovolená Maledivy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Maďarsko, pobyty Maledivy 2021 nebo například zájezdy Maroko 2021 či Last Minute Německo.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Maledivy - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminutemaledivy.cz - porovnání cen zájezdů na Maledivy. Web Lastminutemaledivy.cz využívá cookies.